HASAR YÖNETİMİ

KAZA MAĞDURU İSENİZ HER TÜRLÜ MAĞDURİYETİNİZ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYINIZ 

Şahinoğlu Sigorta Yönetim kadrosu ve birikimiyle ülkemizde farklı bir sigortacılık anlayışının doğmasına neden olmuştur.

Ölüm, daimi sakatlık, maddi hasar, tedavi giderlerinizi çözümlemek için UZMAN KADROMUZ' la SİZİN' leyiz

Şahinoğlu Sigorta Türkiye'de günümüzde yaygınlaşmaya başlayan sigortacılık sektöründen, sigorta kapsamında herhangi bir değerin zarara uğraması halinde mağdurların zararlarını tasfiye etmek amacıyla ve sigortalının haklarını korumak amacıyla kurulmuştur.

Sigorta kapmasında olan haklarınızın tam olarak neler olduğunu biliyor musunuz? Ülkemizde birçok insan çeşitli konularda sigortacılık hizmetlerinden faydalanmış, fakat sigorta kapsamında olan haklarını tam olarak bilmedikleri için mağdur duruma düşmüştür.

Birçok kişi, kurum ve kuruluş yaptırmış olduğu sigortanın kapsamı konusunda detaylı bir bilgiye sahip değildir. Sigorta yaptırmak günümüz şartlarında zaruri hale gelmiş, tabii ki sahip olduğunuz haklarınızı biliyor ve haklarınıza sahip çıkabiliyorsanız.

Türkiye'de son 10 yıl içerisindeki sizin veya yakınlarınızın geçirmiş olduğu trafik kazaları sonucunda doğan hak ve mağduriyetinizi profesyonel ekibi ve Avukatlarıyla Şahinoğlu Sigorta sorunsuz olarak 2 ay gibi kısa bir sürede ve bu süre içerisinde sizden hiçbir ücret talep etmeden giderebilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun ekibimiz yaygın hizmet ağı ile sizlere ulaşabilmekte ve hizmet verebilmektedir

UNUTMAYIN! Yaptırmış olduğunuz sigortanız, sizin bildiğinizden çok daha fazla geniş kapsamlı olabilir. Haklarınıza sahip çıkmak için bizden ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

BİZE ULAŞIN

  • Site Haritası
  • İnsan Kaynakları
  • Hakkımızda
  • Mobile
  • İletişim

Kaza tazminatı , trafik tazminatı, trafik kazası tazminatı, sigorta tazminatı, sigorta,tazminat, kaza mağdurutrafik kaza mağduru, trafik kazası, ölüm tazminatı, yaralanma tazminatı, destekten yoksun kalma tazminatısakatlık tazminatı, trafik kaza tutanağı, kaza tutanağı, şahinoğlu sigorta, hukuki danışmanlık,