Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Konyaaltı Sigorta, Antalya Konyaaltı Şahinoğlu Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta,Antalya Neova Sigorta,Antalya Generali Sigorta

MEDİCUS

MAPFRE GENEL SİGORTA Sağlık Personeli Mesleki Sorumluluk Sigortası (MEDİCUS) ile mesleğinizi icra ederken ortaya çıkabilecek malpraktis uygulamalarının hukuki sonuçlarına karşı sizi korur. 

 


Yeni çıkan uyum yasaları ile birlikte son yıllarda çehresi değişenTürk Hukuk Uygulamaları “Malpraktis kökenli tazminat davalarını” gündeme sıklıkla getirir oldu. Böylece malpraktis (hatalı uygulama), ciddi bir mesleki risk olarak hekimlerimizin karşısına çıkmaya başladı. Bu ihtiyacın belirlenmesi ve karşılanması amacıyla Temmuz 2005’de MAPFRE GENEL SİGORTA tarafından yapılandırılan Sağlık Personeli Mesleki Sorumluluk Sigortası “MEDICUS”, sektördeki Hekim Sorumluluk Sigortalarının en yenisi ve en beğenilenidir. 

MEDİCUS, diğer Mesleki Hekim Sorumluluk sigortalarının aksine; hekimi ve hekimin yüzleşmek zorunda kaldığı sektörel ve hukuki sorunları birebir tanıyan, hekim ve hukukçularla bu sorunları en uygun sigorta güvencesi altında giderebilecek uzman sigortacıları içeren bir ekip tarafından tam kapsamlı bir sigorta olmak amacıyla geliştirilmiştir.

 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün112
  mod_vvisit_counterDün85
  mod_vvisit_counterBu Hafta487
  mod_vvisit_counterBu Ay1555
  mod_vvisit_counterBu Yıl515549
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta