Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Konyaaltı Sigorta, Antalya Konyaaltı Şahinoğlu Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta,Antalya Neova Sigorta,Antalya Generali Sigorta

TRAFİK SİGORTASI

 

Trafikte Yaşanan Kargaşalık İçinde Kaza Olursa Ne Olacak?

Zorunlu olan Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk (TRAFİK Sigortası), Dikkatli araç kullansanız da bir şeyin ve bir kimsenin zarara uğramasına sebebiyet verirseniz Hukuki tüm sorumluluğunuzu karşılar.


POLİÇEDE TEMİNAT KAPSAMINA ALINAN RİSKLERİNİZ

Maddi Ve Bedeni Zararlar

Sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder. 


Araca bağlı olarak çekilmekte olan römork veya yarı römorkların (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar çekicinin sigortası kapsamındadır. Ancak, insan taşımada kullanılan römorklar bunlar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olur. 


Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır . 

Bu sigorta işletenin (sigorta ettirenin) haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder. 


Daha detaylı bilgiyi www.tramer.org.tr adresinde bulabilirsiniz.

 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün47
  mod_vvisit_counterDün104
  mod_vvisit_counterBu Hafta151
  mod_vvisit_counterBu Ay1910
  mod_vvisit_counterBu Yıl510697
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta