Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Konyaaltı Sigorta, Antalya Konyaaltı Şahinoğlu Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta,Antalya Neova Sigorta,Antalya Generali Sigorta

YAT - TEKNE SİGORTASI

Yatınızla, mavi sularda seyrederek, kıyılara güvenle ulaşmanın rahatlığını yaşayın...

Seyir halindeki teknenizin başına gelebilecek tehlikeler için artık endişelenmeyin. Çünkü tekne ve yatlarınızla ilgili hasarlar Şirketimizin güvencesi kapsamındadır.


Şirketimiz gezi teknenizi Institute Yatch Clauses 1.11.1985 kapsamında teminat altına almakla en uygun güvenceyi sağlamaktadır. Bu teminat ile yatınız denizde, iç sularda, limanda ve marinada bağlıyken veya karaya alınırken, karada bulunduğu süre içinde ve suya indirilirken, yangın, korsanlık, infilak ve deniz, ırmak, göl veya diğer seyredilebilir sularda karaya vurma, fırtına, yıldırım gibi tehlikeler sonucu uğrayabileceği hasarlar başta olmak üzere olası hasarlar karşısında güvence altındadır.

Ayrıca, levazım, yakıt, makine veya donanımın yüklenmesi veya boşaltılması veya yakıtın yerlerinin değiştirilmesi sırasında olan kazalar, infilak, teknenin üzerinde teknenin adı veya işareti bulunan servis botunun, hırsızlığa karşı önlemler ile korunan dıştan takma motorun çalınması, sigortalı hesabına bakım ve onarım yapan kişiler hariç, herhangi bir kişinin ihmali nedeniyle teknenizdeki hasar ve kayıplar, teknenizde, yakınında veya diğer gemide bulunan üçüncü şahısların sigorta süresi içinde bir kaza nedeniyle doğabilecek can kayıpları, yaralanmaları, hastalıkları (can kurtarma için yapılan ödemeler dahil) teminat altına alınmaktadır.

Liberty Sigorta Tekne Sigortası, "Tekne Poliçesi Genel Şartları" çerçevesinde oluşturulmuştur  

 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün118
  mod_vvisit_counterDün85
  mod_vvisit_counterBu Hafta493
  mod_vvisit_counterBu Ay1561
  mod_vvisit_counterBu Yıl515555
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta