Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Groupama Sigorta, Antalya Liberty Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta

 

Hiçbir şey mutluluğunuzu evinizden alamaz!

Evimiz, birçoğumuz için hayatımızın en önemli yatırımlarından biridir. Bu yatırımı olası hasarlar ve doğal afetlere karşı güvence altına almak ve evinizde ilk günkü huzurla, güle güle oturmanızı sağlamak için 

 

Kasko aracınızın vazgeçilmez güvenlik donanımıdır!

Tüm yol ve seyahat gereksinimleriniz düşünülerek hazırlanan Geniş Kapsamlı Kasko Sigortası paketimiz ile sürüş keyfine konsantre olup, riskleri bize bırakabilirsiniz

 

 

Hasar Anında Ne Yapmalıyım ?

Sigortalının hasar anında dikkat edeceği husular 

SAHİNOĞLU SİGORTA

e-Posta Yazdır PDF

 

Şahinoğlu Sigorta Aracılık Hiz.LTD.ŞTİ

Meltem Mah. 3839 Sok. Güneş Sit. B BLOK No:2/B Muratpaşa/ANTALYA adresinde Trafik Şubenin tam karşısında hizmet vermekteyiz.Hizmetlerimiz       Allianz Sigorta - Mapfre Sigorta - Liberty Sigorta - Generali Sigorta - Doğa Sigorta Acentesi olarak faaliyet göstermekteyiz.Müşterilerimize hem fiyat çeşitliliği hem de en iyi hizmetteyiz .Müşterilerimize kaza yanın da hasarların da yanındayız....

 

ANTALYA SİGORTA

e-Posta Yazdır PDF

 

 

Müşterilerimize en iyi hizmet, teminat ve fiyatı sunmak için ürün çeşitliliği çok olan sigorta şirketleri ile çalışıyoruz. Müşteri istek ve doğru ürün konusunda yardımcı olarak, hem poliçe tanzim ederken hem de ödeme durumunda hem de hasar esnasında  müşterilerimizin yanında olma gayesindeyiz.

Müşterilerimize ve  yeni müşterilerimize en iyi ürün çeşitliliğini sağlamak ve yardımcı olmak için bir çok sigorta  şirketiyle çalışmamızı sürdürüyoruz. Acente olarak kaliteli bir hizmet vermek için sigorta şirketlerinin düzenlemiş olduğu eğitimlere katılmaktayız. İstek ihtiyaçları dinleyip hem acentemiz hem de müşterilere fayda sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Sigorta şirketinin desteği ile acentemiz bünyesindeki müşterilerin sürekliliği arttırmak. Sigorta şirketi doğrultusunda bir ürün satılacaksa bunun yanında ihtiyacı karşılayacak farklı bir üründen de bahsedip ürün odaklı gelişimi sağlıyoruz. Bu doğrultuda sürekli müşterilerimiz yanında yeni müşteriler edinmek için çalışıyoruz.

 

Bu bağlamda acentemiz sigorta şirketleri desteği ile olumlu yönde gelişme sağlar.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 09 Eylül 2015 09:08 )
 

ANTALYA SİGORTA

e-Posta Yazdır PDF

Her geçen yıl yenilenen ve gelişen aktif sigortacılık hızla büyüme göstermektedir.Bu büyüme ile sektör yeni iş ortakları ile beraber rekabetçi sayısı da artmış.

Antalya sigorta acenteleri  arasında gelişen teknolojiyi hedef alarak büyük kitleye ulaşmayı amaçlamaktayız. Gelişen teknolojiyle birlikte daha hızlı ve iyi hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte yeni ürünlerin ortaya konulması ,gelişmesi ve anlaşılır şekilde aktarılması hedef alındı.

Antalya sigorta acenteleri içerisinde bulunduğumuz tüketicilerin beklenti ve istekleri karşılaşma,bu da çalışma ve doğru hedef kanallarını belirleyerek iletilmesi ile gerçekleşmekte. Antalya sigorta içerisinde hedefi baz alarak pazarlama kanallarını belirleyip ürün satışı odaklı gelişme göstermeli. Ürün olarak antalya sigorta, kasko,trafik,konut, dask gibi çeşitlendireceğimiz branşlarda hizmet sunmaktadır. Kısaca açıklayacak olursak, zorunlu mali mesuliyet sigortası maddi hasarlı kazalarda karşı tarafa verilen hasarı karşılar.

Kasko sigortası, sonradan oluşabilecek maddi manevi hasarlı kazalarında başa gelebilecek hasarlara karşı teminat verir.

Konut sigortası, sonradan oluşabilecek evdeki maddi manevi hasarlara karşı teminat verir.

Bu gibi çeşitli branşlarda ürünler bulunmaktadır.

 

ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ

e-Posta Yazdır PDF

ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ İÇİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN 750 KADAR ACENTE BULUNMAKTADIR. SEKTÖRDE ŞAHİNOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ OLARAK MELTEM MAH. 3839 SK GÜNEŞ SİTESİ B BLOK NO:2/B ADRESİNDE, YENİ ADLİYENİN, YENİ TRAFİK TESCİL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNÜN, YENİ BAHÇELİEVLER POLİS KARAKOLUNUN GİRİŞ KAPISI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ. BURAYA TAŞINMIŞ BULUNMAKTAYIZ. LİBERTY SİGORTA, ALLIANZ SİGORTA, GENERALİ SİGORTA VE MAPFRE GENEL SİGORTA ACENTESİ OLARAK SİGORTALILARIMIZA HİZMET VERMEKTEYİZ. SEKTÖRDE 30 YILDIR MÜŞTERİLERİMİZE EN KALİTELİ HİZMETİ, YETİŞMİŞ PERSONELİMİZ İLE VERMEKTEN GURUR DUYMAKTAYIZ. HERGÜN YENİ GELİŞEN TEKNOLOJİLERİN KARŞISINDA ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ OLARAK BİLGİSAYAR VE SİSTEM ALT YAPIMIZ, GÜÇ KAYNAĞIMIZ, JENERATÖRÜMÜZ VS. ADA YAZILIM MUHASEBE PROGRAMIMIZ VE AKILLI TEKLİF PROGRAMLARIMIZLA ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ ARASINDAKİ YERİMİZİ KORUMAYA GEREK BİLGİSAYAR DONANIMLARIMIZ GEREKSE PERSONEL EĞİTİMLERİMİZE TAM KATILIM SAĞLAYARAK MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAYI HEDEFLEMEKTEYİZ. BÜTÜN BUNLARLA BİRLİKTE ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ ELLERİNDEKİ MÜŞTERİNİN SİGORTA İHTİYACINI KARŞILAYIP KARŞILAMADIKLARINI SORGULAMALI, BUNUN SONUCUNDA VERİLEN HİZMETİN KALİTESİNİ EN ÜST SEVİYELERE ÇIKARMALIDIR.

Son Güncelleme ( Çarşamba, 25 Şubat 2015 07:12 )
 

ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ

e-Posta Yazdır PDF

ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ ARASINDA BULUNAN ŞAHİNOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. OLARAK  KURUMUMUZ  1985 YILINDAN GÜNÜMÜZE KADAR AKTİF  SİGORTA KANUNUNUN SUNMUŞ OLDUĞU YÖNETMELİĞE GÖRE  HİZMET VERMEKTEDİR. TÜRKİYE'DE DEĞİŞEN SİGORTACILIK SİSTEMİ VE ANLAYIŞINI TAKİP EDEREK OLUŞAN YENİLİKLERİ MÜŞTERİLERİMİZE AKTARMA ONLARIN YENİ SİSTEMDEN, GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMASI YENİ AVANTAJLARDAN YARARLANMASINA ÖNCELİK TANIR. ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ'NİN GENELİNİN SAHİP OLDUĞU BU ANLAYIŞ ÇERÇEVESİNDE HİZMET ANLAYIŞIMIZI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARDIK.

ACENTEMİZİN ÖNCELİKLİ PRENSİBİ SİGORTALILARIMIZA VERMİŞ OLDUĞUMUZ GÜVENDİR. ŞAHİNOĞLU SİGORTA OLARAK,  ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ ARASINDA DENEYİMLİ KADROSUYLA MÜŞTERİLERİNE GEREKLİ HİZMETİ SUNMAYI AMAÇLAR. HİZMET KALİTESİYLE BİREYLERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYI, DOĞRU VE EKSİKSİZ BİLGİLENDİRMEYİ HEDEFLER.

 

TRAFİK, KASKO, KONUT, FERDİ KAZA, DASK VS. ÇEŞİTLİ SİGORTA BRANŞLARI İLE OLASI RİSKLERE KARŞI ÖNCEDEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÖNLEMLER, OLUŞABİLECEK ZARARLARA KARŞI EN AZ KAYIPLA NORMAL YAŞANTINIZA DEVAM EDEBİLMENİZ AÇISINDAN FAYDALI OLACAKTIR. SİGORTA YAPTIRMANIN ÖNEMİ TAM DA BU NOKTADA ANLAŞILABİLMEKTEDİR. ŞAHİNOĞLU SİGORTA OLARAK BİZ, SİGORTA FAALİYETLERİNİN DEĞİŞEN ŞARTLARINA VE ÜRÜNLERİNE GÖRE SİGORTALILARIMIZ İÇİN EN UYGUN OLANI SEÇER  VE EN ÜST DÜZEYDE YARARLANMALARINI SAĞLARIZ. ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ İÇİN DE BİR ÖRNEK TEŞKİL EDEREK BU BİLGİLER IŞIGINDA KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Son Güncelleme ( Salı, 20 Ocak 2015 07:41 )
 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün373
  mod_vvisit_counterDün692
  mod_vvisit_counterBu Hafta1065
  mod_vvisit_counterBu Ay19479
  mod_vvisit_counterBu Yıl332045
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta