Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Konyaaltı Sigorta, Antalya Konyaaltı Şahinoğlu Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta,Antalya Neova Sigorta,Antalya Generali Sigorta

ANTALYA SİGORTA

Her geçen yıl yenilenen ve gelişen aktif sigortacılık hızla büyüme göstermektedir.Bu büyüme ile sektör yeni iş ortakları ile beraber rekabetçi sayısı da artmış.

Antalya sigorta acenteleri  arasında gelişen teknolojiyi hedef alarak büyük kitleye ulaşmayı amaçlamaktayız. Gelişen teknolojiyle birlikte daha hızlı ve iyi hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte yeni ürünlerin ortaya konulması ,gelişmesi ve anlaşılır şekilde aktarılması hedef alındı.

Antalya sigorta acenteleri içerisinde bulunduğumuz tüketicilerin beklenti ve istekleri karşılaşma,bu da çalışma ve doğru hedef kanallarını belirleyerek iletilmesi ile gerçekleşmekte. Antalya sigorta içerisinde hedefi baz alarak pazarlama kanallarını belirleyip ürün satışı odaklı gelişme göstermeli. Ürün olarak antalya sigorta, kasko,trafik,konut, dask gibi çeşitlendireceğimiz branşlarda hizmet sunmaktadır. Kısaca açıklayacak olursak, zorunlu mali mesuliyet sigortası maddi hasarlı kazalarda karşı tarafa verilen hasarı karşılar.

Kasko sigortası, sonradan oluşabilecek maddi manevi hasarlı kazalarında başa gelebilecek hasarlara karşı teminat verir.

Konut sigortası, sonradan oluşabilecek evdeki maddi manevi hasarlara karşı teminat verir.

Bu gibi çeşitli branşlarda ürünler bulunmaktadır.

 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün77
  mod_vvisit_counterDün20
  mod_vvisit_counterBu Hafta97
  mod_vvisit_counterBu Ay776
  mod_vvisit_counterBu Yıl494580
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta